З початку вторгнення військ РФ в Україну постраждали сотні тисяч людей з різних областей. Покинуті домівки, відсутність доходу та необхідних речей, житла, продуктів – ось те, що відчули на собі українці з 24 лютого 2022 року. Допомога була потрібна, і процес її надання потребував термінового впорядкування.

Команда Благодійного фонду Олександра Романовського на підґрунті власного досвіду подала до Міністерства з питань реінтеграції пропозиції щодо розробки та запуску єдиної електронної гуманітарної платформи обміну даними, яка дозволить виявити та закрити потреби фізичних осіб, юридичних осіб соціальної сфери, а також бізнесу в Україні, які потребують цього за певними критеріями, за рахунок донорів.

Частина цих пропозицій вже втілена через держаний портал "єДопомога" .

 

«Ми займаємося наданням гуманітарної допомоги з 2014 року, коли війна прийшла на Донбас. І з самого початку ми поставили на меті максимально діджитилізувати всі процеси задля, по-перше, надання вичерпної інформації про потреби родин вимушених переселенців, по-друге, створення прозорої звітності перед організаціями-донорами. З перших днів масштабної війни ми розробляли системні пропозиції, щоб масштабувати наші напрацювання на державний рівень. Збиралися кожного дня, обговорювали проблеми та шляхи їх вирішення, робили блок-схеми, таблиці, презентації. Зараз ці пропозиції вже дали свої результати у вигляди реально працюючих проектів. Маю впевненість, що скоро єдина гуманітарна платформа, де донори зможуть побачити та закрити потреби потерпілих від війни родин та підприємств, запрацює на повну потужність», - зазначали в благодійній організації.

На фото - Так ми починали роботу над проектом)

Официальный сайт Благотворительного фонда Александра Романовского

© 2023 Благотворительный фонд Александра Романовского. Все права защищены.
Joomla! - бесплатное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU General Public License.
Наверх
Локальный сервер Денвер.
Рентген кабинет