Завдяки спільним зусиллям українських та латвійських благодійників юні українські волейболісти з Вінниці виїхали на навчально-тренувальні збори до Латвії. Тепер хлопці у безпеці і можуть повністю зосередитися на тренувальному процесі, до того ж переймаючи досвід європейських колег.

Як розповідає тренерка Вінницької обласної спеціалізованої ДЮСШ Лариса Сивобородько, що супроводжує українських волейболістів у цьому вимушеному «відрядженні», всі до останнього не хотіли покидати родини, рідну Вінничину. Проте проводити тренування, коли в Україні йде війна і і кожна мить може стати останньою, було би вкрай небезпечно та безвідповідально по відношенню до дітлахів. Але й переривати надовго тренувальний процес не можна, бо хлопцям слід підтримувати форму. Тому за ініціативи президента Федерації волейболу України Михайла Мельника українці приїхали до Латвії.

Подорож для вінничан організували латвійська благодійна організація «Tavi draugi» та українська благодійна організація «Благодійний фонд Олександра Романовського». Українців заселили на спортивну базу в місті Кулдига. Зараз дітлахи мають змогу продовжувати навчання в українській школі в он-лайн режимі, а після того тренуватися.

«Нас тут дванадцятеро – хлопці з 2006 по 2009 рік народження – цвіт нашої спортивної нації, високі, обдаровані, красиві, справжні козаки. Доїхали добре. Нас забезпечили всім необхідним. Всі ми дуже задоволені організацією та інвентарем, який нам надали. Зараз хлопці вже тренуються в повну силу, щоб нарешті вибороти «золото» чемпіонату України після нашої перемоги у війні. Віримо, що це буде вже скоро, бо не тільки наша країна прагне цього, але й уся цивілізована світова спільнота. Дякую всім, хто допоміг нам виїхати та надав нам прихисток в Латвії», - каже тренерка.

Ось так, спільні дії, спрямовані на добро, завжди мають добрий результат. А добро перемагає зло, навіть, коли того зла здається більше. Головне – завжди вірити у власні сили та прагнути перемоги! Бажаємо нашим юним спортсменам добре і з користю провести час, ставши ще сильнішими та вправнішими.

Официальный сайт Благотворительного фонда Александра Романовского

© 2023 Благотворительный фонд Александра Романовского. Все права защищены.
Joomla! - бесплатное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU General Public License.
Наверх
Локальный сервер Денвер.
Рентген кабинет