Під таким девізом зараз працюють волонтери та благодійні організації України та Європи. Весь цивілізований світ об'єднується у боротьбі з агресором, роблячи все для якнайшвидшого встановлення миру.
Наші воїни на передовій отримали велику партію продуктів та засобів особистої гігієни від Amazon. Благодійний фонд Олександра Романовського (БФOР) забезпечив організацію транспортування цього вантажу з Чехії до України.

З початку вторгнення військ РФ в Україну постраждали сотні тисяч людей з різних областей. Покинуті домівки, відсутність доходу та необхідних речей, житла, продуктів – ось те, що відчули на собі українці з 24 лютого 2022 року. Допомога була потрібна, і процес її надання потребував термінового впорядкування.

Команда Благодійного фонду Олександра Романовського на підґрунті власного досвіду подала до Міністерства з питань реінтеграції пропозиції щодо розробки та запуску єдиної електронної гуманітарної платформи обміну даними, яка дозволить виявити та закрити потреби фізичних осіб, юридичних осіб соціальної сфери, а також бізнесу в Україні, які потребують цього за певними критеріями, за рахунок донорів.

Частина цих пропозицій вже втілена через держаний портал "єДопомога" .

Завдяки спільним зусиллям українських та латвійських благодійників юні українські волейболісти з Вінниці виїхали на навчально-тренувальні збори до Латвії. Тепер хлопці у безпеці і можуть повністю зосередитися на тренувальному процесі, до того ж переймаючи досвід європейських колег.

Як розповідає тренерка Вінницької обласної спеціалізованої ДЮСШ Лариса Сивобородько, що супроводжує українських волейболістів у цьому вимушеному «відрядженні», всі до останнього не хотіли покидати родини, рідну Вінничину. Проте проводити тренування, коли в Україні йде війна і і кожна мить може стати останньою, було би вкрай небезпечно та безвідповідально по відношенню до дітлахів. Але й переривати надовго тренувальний процес не можна, бо хлопцям слід підтримувати форму. Тому за ініціативи президента Федерації волейболу України Михайла Мельника українці приїхали до Латвії.

Команда Благотворительного фонда разработала и озвучила в эфире латвийской радиостанции Boom FM предложения, как можно помочь вынужденным переселенцам при желании начать собственный бизнес в Европе на льготных условиях и не сидеть "на шее" у государства.

Ссылка на видео здесь

Команда нашего фонда видит простые конкретные шаги, которые могут существенно способствовать тому, чтобы вынужденные переселенцы смогли быстро самореализоваться и вместо того, чтобы быть обузой для Латвии, стали добропорядочными налогоплательщиками:

18 березня у Мукачевому розвантажили гуманітарну допомогу, яка далі прямуватиме на Луганщину: харчі, одяг, ліки та інше. Цей вантаж був доставлений зі Словаччини, і ми дякуємо за це команді Благодійної організації «Фонд Мементо Вівере».
Дякуємо всім волонтерам, які долучилися до роботи і допомогли якнайшвидше все розвантажити та пофасувати.
Частину цього вантажу ми вже розподілили серед біженців з Луганщини, які вимушено виїхали до Закарпаття, відповідно їхнім заявкам про потреби на нашому сайті
Вже скоро допомога надійде до Луганської області. Розподіленням буде займатися Луганська обласна військово-цивільна адміністрація із залученням ДСНС, Національної Поліції та волонтерів місцевих координаційних центрів.
Допоможемо разом – переможемо разом!

Дякуємо команді НО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за реальну підтримку, яка надається зараз біженцям з зони активних бойових дій в питаннях компенсації витрат на оренду житла та задоволенні інших нагальних потреб. Проект реалізується у партнерстві з Національним фондом на підтримку демократії (National Endowment for Democracy).

Ми – українці, і ми доводимо всьому світу, що чужого горя не буває, що тільки разом ми переможемо не тільки зовнішнього ворога, але й доведемо, що внутрішніх конфліктів у суспільстві в нас немає і не може бути.  

Разом до перемоги добра!

Створено сервіс, де кожен українець чи українка може попросити або запропонувати свою допомогу тим, хто її потребує зараз найбільше ??

 

Потрібна допомога або можеш сам її надати — тобі сюди: https://helpnow.org.ua/

Тепер у нас є єдина платформа ??

На головній сторінці ви можете додати оголошення за 8 основними категоріями:

- їжа ?

- для дітей ?

- медикаменти ?

- пальне ⛽️

- одяг ?

- для тварин ?

- техніка ?

- перевезення ?

- житло ?

- волонтерство ? (щось полагодити, сходити в магазин, зробити укол, тощо)

- амуніція ?

- інше (якщо не стосується до попередніх категорій).

?Перелік номерів стаціонарних телефонів підрозділів рятувальних служб Луганської області
У зв’язку з нестабільною роботою телекомунікаційних каналів
ГУ ДСНС України у Луганській області надає перелік номерів рятувальних служб:
0645708306 – Старобільськ
0645708308 – Лисичанськ
0645708312 – Сєвєродонецьк
0645708300 – Рубіжне
0645708305 – Сватове
0645708321 – Кремінна
0645708322 – Новопсков
0645708323 – Марківка
0645708324 – Станиця Луганська
0645708325 – Новоайдар
0645708327 – Білокуракине
0645708328 – Біловодськ
0645708329 – Мілове
0645708331 – Попасна
0645708307 – Щастя
0645708333 – Троїцьке
Домедична допомога в умовах воєнного стану для цивільних осіб!
 
 

Официальный сайт Благотворительного фонда Александра Романовского

© 2023 Благотворительный фонд Александра Романовского. Все права защищены.
Joomla! - бесплатное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU General Public License.
Наверх
Локальный сервер Денвер.
Рентген кабинет